Sposoby na ujędrnienie biustu – domowe triki i porady

Biust kobiety to jeden z jej największych atutów. Uznawany jest za walor kobiecości i dlatego każda z pań marzy o obfitych i pięknych piersiach.

Biust wraz z upływem lat traci swój urok i sprężystość. Skóra piersi staje się mniej elastyczna również po ciąży, karmieniu lub gwałtownej utracie wagi.

Jednak obecnie panie mogą korzystać z przeróżnych sposób na poprawienie jędrności biustu. Znowu mogą cieszyć się koszulkami z dużym dekoltem i czuć się pięknie!

Rynek oferuje przeróżne metody powiększania biustu, niektóre z nich są bardzo proste inne zaś wymagają przeprowadzenia operacji i wiążą się z większym ryzykiem.

Proste i skuteczne metody na ujędrnienie biustu

Każda kobieta może zadbać odpowiednio o swój biust w swoim domu. Nie trzeba od razu wybierać się na operacje, czasami wystarczają mniej drastyczne metody. Ryzyko powikłań przy operacjach i zabiegach medycznych jest dość duże, dlatego poleca się stosowanie metod nieinwazyjnych.

Krem ujędrniający biust

Kremy ujędrniające biust to jeden z najprostszych sposobów na skuteczne podniesienie jędrności piersi. Wystarczy każdego dnia wcierać odrobione balsamu w biust, aby po tygodniu zauważyć już pierwsze efekty. Warto jest wybierać kremy tworzone tylko z naturalnych składników. Przed zakupem poleca się dokładne przeczytanie ulotki dołączonej do kremu i poznanie jego składu. Trzeba pamiętać, aby unikać dodatków w postaci alkoholu, substancji zapachowych oraz barwników, ponieważ działają wysuszająco i dodatkowo mogą podrażniać skórę.

Współcześnie polecanym i cieszącym się dużą popularnością wśród kobiet jest krem ujędrniający – Frashe. W jego skład wchodzą tylko naturalne składniki, które zapewniają:

  • nawilżenie
  • oczyszczenie skóry
  • poprawę mikrokrążenia
  • pielęgnację skóry

Krem Frashe posiada w składzie acanthopanax senticosus extract, czyli substancję pochodzącą z żeń-szenia, dzięki niej dostarcza magnez, żelazo, skrobię oraz witaminy. Bardzo korzystnie wpływa na układ krwionośny i pielęgnuje skórę biustu. W balsamie Frashe znajdziemy również, wyciąg z kwiatów lawendy. Dlatego balsamy Frashe ma doskonałą kremową konsystencję bogatą w olejki eteryczne i związki mineralne. Oprócz tego w kremie Frashe znajdziemy ekstrakt z pąków i ruszczyka kolczastego, dipalmitoyl hydroxyproline oraz Ceramide 6. Wszystkie substancje zapewniają nawilżenie skóry, pobudzają krążenie krwi i sprawiają, że skóra staje się jędrna, napięta oraz gładka.

Ćwiczenia ujędrniające biust

Ćwiczenia fizyczne to najlepsza i najtańsza metoda na ujędrnienie biustu. Dodatkowo podczas wykonywania ćwiczeń dbamy o całą sylwetkę. Najpopularniejszymi ćwiczeniami, które wpływają korzystnie na wygląd biustu są:

  • pompki
  • podnoszenie hantli
  • pływanie

Masaż ujędrniający biust

Masaż ujędrniający biust to świetny sposób na poprawę elastyczności skóry, z którego można codziennie korzystać. Powinno się wykonywać masaż z wykorzystaniem olejku, poleca się kokosowy, makadamia i inne. Prawidłowy masaż należy zacząć od dołu piersi i kierować ruchy ku górze. Nie trzeba mocno uciskać piersi, nawet delikatne ruchy sprawiają, że biust stanie się bardziej podniesiony i ujędrniony.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *